Lenka Merava Futbal

AS Trenčín- MFK Zemplín Michalovce: 3:2

Na futbalovom štadióne sa dnes stretli AS Trenčín a MFK Zemplín Michalovce.

V úvode stretnutia sa hráči na oboch stranách snažili streliť gól. Niekedy to bolo na hranici. V niektorých prípadoch musel zasahovať aj brankár, ktorý buď loptu chytil, vykopol alebo hlavičkou vyrazil z brány. Trenčania brankára prekonali až v 27 minúte, kedy Vojtech Horvát strelil gól. Po ňom prišiel s druhým gólom v 32. minúte Samuel Štefančík. Michalovčania sa nedali a do siedmich minút vyrovnali skóre na 2:2, kedy využili situáciu v 34. minúte Filip Serečin a v 39 minúte Bernardo M. Jhonatan. Prvý polčas sa predlžoval o minútu, ale skóre sa nezmenilo. V druhom polčase v 52. minúte a 58 sekunde strelil posledný víťazný gól zápasu Fanendo Adi. Tréner Michaloviec Vlastimil Petržela :Videli sme nadpriemerné ligové stretnutie. Mrzí ma, že sme dostali o gól viac. Prvých dvadsať minút sme to nezvládali, lebo sme si zvykali. Bolo to kvalitné stretnutie, jedno z najlepších, ktoré som videl. Tréner Trenčína Adrian Gula : Vynikajúci zápas, 35 minút sme boli dominantní. Druhý polčas bol vynikajúci . Ustáli sme ho a nakoniec sme strelili gól. Vďaka túžbe po víťazstve.