Lenka Merava Hokej

Dukla Trenčín porazila HKM Zvolen 1:0

Na trenčianskom ľade si dnes zmerali sily Dukla Trenčín a HKM Zvolen.

V úvode stretnutia sa ani jednému z mužstiev nepodarilo presadiť a streliť gól. Obe mali vynikajúcu obranu a brankárov, ktorí zneškodnili každú strelu protivníka. To sa zmenilo po prvom trenčianskom góle v 48 sekunde, kedy sa Tiborovi Melichárkovi podarilo presunúť puk za chrbát brankára Lukáša Škrečka. Akčnosť zápasu, obdiv divákov a hustú atmosféru nabrala až v polovici druhej tretiny, kedy sa Zvolenčania snažili vyrovnať a Trenčania zvýšiť skóre. To sa ani jedným nepodarilo, aj keď v poslednej minúte tretej tretiny Marek Ďaloga fingoval faul.Trenčín hral iba so štyrmi hráčmi, zatiaľ čo Zvolenčania po odvolaní brankára so šiestimi. Zvolenčania tlačili. Trenčania im ale nedali šancu a zdolali Zvolen 1:0.