Ako dobre poznáte atrakcie v dedinách pri Trenčíne? KVÍZ, ktorý vás inšpiruje navštíviť ich

V okolí Trenčína sa nachádzajú desiatky obcí. Takmer každá z nich je výnimočná nejakou atrakciou ideálnou na prázdninový výlet. Trúfnete si uhádnuť, kde ich môžete vidieť?

Ilustračný obrázok k článku Ako dobre poznáte atrakcie v dedinách pri Trenčíne? KVÍZ, ktorý vás inšpiruje navštíviť ich
Zdroj: TASR

V trenčianskom okrese sa nachádza množstvo obcí. Takmer každá z nich disponuje či už nejakou raritnou historickou pamiatkou, prípadne zaujímavou prírodnou atrakciou, o ktorej ste možno doteraz nepočuli.

Mnohé obce popri tom preslávili slávni rodáci. V poniektorých môžete dokonca navštíviť ich pamätné izby so zaujímavými expozíciami. Vyskúšajte si preto zahrať náš kvíz. Možnože vás inšpiruje k tomu, aby ste niektoré atrakcie videli naživo.

V kvíze sa vám postupne zobrazí desať otázok. Ku každej máte na výber z troch možností, správna je, samozrejme, vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 15 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať v limite, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná.

Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne. Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom.

Hrajte tu: Poznáte atrakcie v dedinách pri Trenčíne? Skúste KVÍZ a vyrazte za nimi

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Foto: ilustračné

Vyskúšajte tiež:

Vyznáte sa v histórii Trenčianskeho hradu? Desať otázok, ktoré vás preveria?

10 otázok o Trenčanoch: Čo viete o ľuďoch, ktorí žijú okolo nás?

Desať historických rokov, ktoré by mal poznať každý Trenčan

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame