Krimi

Ľuba (35) z tohto musel trafiť šľak: Taštičku s pervitínom zabudol na pumpe a ...

Zábudlivý narkoman? S poriadnou dávkou drog z Prievidze si muž z okresu Púchov zabehol cestou domov na čerpačku, kde si dal kávu...

Ilustračný obrázok k článku Ľuba (35) z tohto musel trafiť šľak: Taštičku s pervitínom zabudol na pumpe a ...
3
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

O tom, že zábudlivosť vás môže vyjsť poriadne draho sa presvedčil na vlastnej koži 35-ročný muž z Púchovského okresu. „Obvinený si v Prievidzi pre vlastnú potrebu, od doposiaľ neznámeho muža, zadovážil drogy. Zakúpené drogy si mal vložiť do príručnej tašky a následne sa zastaviť na kávu na čerpacej stanici,“ informujú policajti na sociálnej sieti.

Po odchode z čerpacej stanice si však taštičku podľa policajtov zabudol na stolíku pri káve. Obsluha čerpacej stanice taštičku odložila a keď si majiteľ pre tašku nechodil, túto neprezerala a čestne odovzdala na polícii. Ten keď nato prišiel, bolo už neskoro. Taštička už bola na polícii.

Policajti chceli kontaktovať majiteľa taštičky a zistili, že sa v nej nachádza podozrivý kryštalický materiál. Ten v zmysle zákona zaistili a zaslali na expertízne skúmanie,“ informujú ďalej muži zákona.

Expertíza na KEÚ preukázala, že muž u seba prechovával metamfetamín, množstvo ktorého zodpovedá minimálne 98 až 393 bežných dávok drogy.

Policajný vyšetrovateľ z Prievidze obvinil zo zločinu „Nedovolená výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi“ 35-ročného Ľubomíra z okr. Púchov.

Za drogovú trestnú činnosť obvinenému mužovi z okr. Púchov hrozí niekoľkoročný trest odňatia slobody. Ak ho súd uzná vinným, môže si vo väzení posedieť tri až desať rokov.

Pozrite si aj foto z prípadu.

Ľubo v problémoch: Poriadnu dávku drog si zabudol na káve
3
Galéria
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie