Filip Chudý Futbal Video

Meno Demitra je späť! Syn hokejovej legendy hovorí o ambícii v AS Trenčín, VIDEO

Talentovaný futbalista a syn bývalého hokejového reprezentanta Pavla Demitru Lucas už zarezáva v A-tíme AS Trenčín.

Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Počas záverečného januárového týždňa debutoval v drese seniorského tímu AS Trenčín Lucas Demitra. Syn bývalého hokejového reprezentanta Pavla Demitru otvoril skóre v prípravnom stretnutí v rámci Tipsport ligy nad druholigovou Skalicou (3:0). V tomto utorkovom (26.1.) zápase odohral 61 minút.

Futbal Slovensko: viac aktuálnych správ z futbalu

Ďalšiu príležitosť dostal v sobotu (30.1.) proti druholigovému Púchovu. Demitra odohral pri remíze 1:1 premiérovo celých 90 minút v drese trenčínskeho áčka. „Výborne sa mi hralo. Škoda, že sme nevyhrali a nedotiahli naše šance do úspešného konca, mali sme ich dosť,“ povedal.

„Mojou ambíciou je udržať sa v A-tíme AS Trenčín. Musím preto makať na tréningoch aj v zápasoch,“ pripojil 17-ročný ofenzívny hráč.

Potrite si aj zábery zo zápasu s Púchovom.

OBRAZOM: V zápase AS Trenčín - MŠK Púchov (1:1) hral aj Lucas Demitra