Rôzne

Povedzte rodičom: V Trenčianskych Tepliciach zaviedli takúto BEZPLATNÚ pomoc

Kúpeľné mesto Trenčianske Teplice rozdá seniorom nad 65 rokov vitamíny na posilnenie imunity. Spôsob, ako ich možno získať.

Ilustračný obrázok k článku Povedzte rodičom: V Trenčianskych Tepliciach zaviedli takúto BEZPLATNÚ pomoc
Zdroj: TASR/AP

Radnica kúpeľného mesta Trenčianske Teplice poskytne seniorom nad 65 rokov bezplatne vitamíny na posilnenie imunity. Celkovo do nákupu vitamínov investovalo mesto takmer 6 000 eur, dostane ich okolo 1 000 dôchodcov.

„S dôchodcami nášho mesta som sa vždy v októbri pri príležitosti mesiaca úcty k starším zvykla stretnúť osobne pri kultúrnom programe a vždy sme mali príležitosť sa pozhovárať. Žiaľ, keďže tento rok, vzhľadom na pandémiu, nič také nebolo možné, rozhodla som sa potešiť ich maličkosťou, ktorá má zároveň aj zdravotný benefit – vitamínmi,“ vysvetlila primátorka mesta Zuzana Frajková Ďurmeková.

Seniori, ktorí dovŕšili 65 rokov a majú trvalé bydlisko v Trenčianskych Tepliciach, si môžu vitamíny vyzdvihnúť do konca novembra v turisticko-informačnej kancelárii na Štefánikovej ulici počas pracovných dní od 13.00 do 17.00 hod. Vitamínový balíček môže prebrať aj rodinný príslušník.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM