Hokej Šport

Dvadsiatka prehrala s Trenčínom vysoko: Súper nemal šancu

Hokejisti Dukly Trenčín ovládli prvú a druhú tretinu stretnutia a zápas s reprezentačnou dvadsiatkou zvládli s prehľadom s veľkým náskokom.

Ilustračný obrázok k článku Dvadsiatka prehrala s Trenčínom vysoko: Súper nemal šancu

Favorit sa ujal vedenia už v 2. minúte, keď sa Radivojevič presadil delovkou. Trenčania získali rozhodujúci náskok v úvodnej tretine, v ktorej skórovali aj Rýgl a D. Hudec. V druhom dejstve pridali domáci ďalšie dva góly vďaka Heclovi a Bokrošovi. Hosťujúcim mladíkom sa nepodarilo streliť ani čestný zásah a Trenčín si vo vloženom zápase pripísal vysoké víťazstvo 5:0.

HK Dukla Trenčín – HK Orange 20 5:0 (3:0, 2:0, 0:0)

• Góly: 2. Radivojevič (Luža, Sojčík), 12. Rýgl (Varga, Chromiak), 17. D. Hudec (J. Švec), 33. Hecl (Holenda, Bartovič), 37. Bokroš (Bartovič, Ölvecký). Rozhodovali: Müllner, Lokšík – Šefčík, Durmis, vylúčení: 6:6 na 2 min, navyše: 53. Holenda (Trenčín) 5+20 za nedovolené bránanie v hre, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 1424 divákov.
  • HK Dukla Trenčín: Šimko – Luža, Rýgl, Holenda, Cebák, Frühauf, Bokroš, M. Hudec – Radivojevič, Sojčík, Sádecký – Bartovič, Ölvecký, Hecl – Varga, Bližňák, Mikula – D. Hudec, Pardavý, J. Švec – Chromiak
  • HK Orange 20: Sklenár – Nahálka, Štefanka, E. Švec, Golian, Boldižár, Lavička, Brincko, Romaňák – Kovér, Kollár, Giertl – Fafrák, Urbánek, Džugan Juščák, Čenka, Havrila – Lunter, Svitana, Zahradník