Krimi

Peklo v domácej karanténe: Muž (24) sa vyhrážal matke, bratovi aj policajtovi zabitím

Horúce chvíle medzi štyrmi stenami. Muž sa podľa policajtov vrátil zo zahraničia a bol v domácej karanténe s rodinou. Všetko dopadlo trochu inak, zrejme sa presťahuje do basy.

Ilustračný obrázok k článku Peklo v domácej karanténe: Muž (24) sa vyhrážal matke, bratovi aj policajtovi zabitím
Zdroj: Polícia SR - BB kraj

Policajt z Handlovej vzniesol obvinenie 24 ročnému mužovi z okresu Prievidza za prečin nebezpečného vyhrážania a prečin útoku na verejného činiteľa.

Muž po návrate zo zahraničia v domácej karanténe, sa po požití alkoholu mal vyhrážať matke aj bratovi zabitím. Po príchode hliadky OO PZ Handlová mal vo vyhrážkach pokračovať aj napriek výzve policajtov, aby od konania upustil,“ informujú muži zákona na sociálnej sieti.

Podľaľ policajnej správy, policajti využili svoje zákonné oprávnenie a použili voči agresívnemu mužovi donucovacie prostriedky, na čo mal muž reagovať vyhrážaním sa zakročujúcemu policajtovi zabitím.

Počas zásahu polície mal pľuvať na obidvoch policajtov, matku i brata so slovami, aby sa všetci nakazili korona vírusom,“ dodávajú.

Po vykonaní služobného zákroku boli všetci zúčastnení na vyšetrení v zdravotníckom zariadení, na základe ktorého policajtom nebolo nutné nariadiť karanténne opatrenie.

Sudca Okresného súdu v Prievidzi rozhodol o väzobnom stíhaní obvineného.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM