Kultúra

Prichádza NAJVÄČŠIA retro párty roka! 90s the Show prinesie LEGENDY tanečnej hudby

Elektrizujúca atmosféra, tisíce baviacich sa ľudí a živé vystúpenia najznámejších hviezd tanečnej scény 90. rokov. To všetko budete môcť zažiť iba počas veľkolepého 90s the Show.

Ilustračný obrázok k článku Prichádza NAJVÄČŠIA retro párty roka! 90s the Show prinesie LEGENDY tanečnej hudby
Zdroj: 90s the Show

Spomínate si na éru, keď sme hudbu obľúbených interpretov nahrávali z rádia a klipy sme mohli sledovať iba v televíznych hudobných reláciách? Už onedlho sa vrátime v čase!

Žilinská Niké Aréna v sobotu 18. februára ožije nestarnúcimi hitmi tanečnej hudby 90. rokov minulého storočia.

Najväčšie hviezdy tanečnej scény prináša akcia s názvom 90s the Show.

Podobné podujatia vypredávajú haly po celej Európe a Slovensko nie je výnimkou. V Žiline sa takáto akcia koná po prvýkrát. Zaspomínajte si na svoju mladosť, nezabudnuteľné diskotéky a prvé lásky.

Svetové hviezdy v Žiline

O elektrizujúcu atmosféru sa postarajú vystúpenia svetoznámych interpretov 2 Unlimited (No Limit, Tribal Dance), La Bouche (Be My Lover, Sweet Dreams), SNAP! (The Power, Rhytm is a Dancer), Dr. Alban (It´s My Life, Sing Hallelujah!), ICE MC (Take Away the Coloir, It´s A Rainy Day) a 666 (Paradoxx, Supa – Dupa – Fly). Medzi vystúpeniami jednotlivých hviezd bude hrať DJ.

O kvalitný zvuk a svetelné efekty sa postará legendárne Ministry! Celým 90s the Show bude sprevádzať moderátor Rádia Vlna Martin „Chyno“ Chynoranský.

Nezabudnuteľné stretnutie

Skvelú zábavu v štýle 90. rokov minulého storočia si môžete užiť od 39 eur (vstupenka na státie na ploche), až po 59 eur (sedenie v sektoroch B, C, G, H, I).

Pokiaľ chcete zážitok pozdvihnúť na ešte vyššiu úroveň, okrem vstupeniek na státie či na sedenie máte možnosť kúpy špeciálnych VIP či Meet&Greet vstupeniek. V cene VIP vstupenky (129 eur) je zahrnuté aj chutné občerstvenie. Meet&Greet (259 eur) vstupenka vám navyše dá skvelú možnosť stretnúť sa s obľúbenými interpretmi.

Vstupenky na 90s the Show si môžete kúpiť v sieti Ticketportal.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: 90s the Show
Zdroj: 90s the Show
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM