Rôzne

Trenčianske maturitné tablá na FOTO: Hlasujte, ktoré je najkrajšie!

Naše mesto oživili v týchto dňoch maturitné tablá. Takmer všetky sme ich v centre mesta zdokumentovali, pričom vy musíte rozhodnúť, ktoré je to najkrajšie.

Ilustračný obrázok k článku Trenčianske maturitné tablá na FOTO: Hlasujte, ktoré je najkrajšie!
29
Galéria
Zdroj: TASR

Vo výkladoch obchodov v centre nášho mesta sa podobne ako každý rok o takom čase opäť objavili maturitné tablá budúcich absolventov stredných škôl. Ústne maturity sa v našom meste naplno rozbehli iba začiatkom týždňa. Zatiaľ čo poniektorí už majú skúšku dospelosti úspešne za sebou, čoho najlepším dôkazom sú zelené stužky, mnohých študentov to ešte len čaká. Maturity budú na poniektorých trenčianskych stredných školách prebiehať aj počas nasledujúcich dvoch týždňov.

Zatiaľ sme sa ale bližšie prizreli na spomínané maturitné tablá, ktoré sú slávnostnou výsadou tej ktorej triedy. Každé tablo je pritom jedinečné a neopakovateľné. Mnohé z nich vynikajú aj osobitou kreativitou, ktorá je badateľná hneď na prvý pohľad.

My sme ich takmer všetky nafotili, pričom už vy rozhodnete, ktoré je podľa vás najkrajšie či najoriginálnejšie. Všetky doteraz odhalené trenčianske tablá 2018 sú vo fotogalérii, kde si ich pozrite a následne sa rozhodnite, ktorému dáte svoj hlas.

Foto: Ilustračné

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

V obrazoch: Maturitné tablá stredných škôl v Trenčíne 2018
29
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM