Marek Vatraľ Iné športy Šport Video

Zraz štvorkoliek v Trenčíne: Adrenalínová atmosféra na FOTKÁCH, VIDEO

Súčasťou programu boli podľa organizátorov aj predvádzacie jazdy na strojoch a taktiež rôzne súťažné disciplíny. Dychberúce zábery na fotkách vám prezradia viac.

Ilustračný obrázok k článku Zraz štvorkoliek v Trenčíne: Adrenalínová atmosféra na FOTKÁCH, VIDEO
172
Galéria

Cez víkend sa v Trenčíne uskutočnil prvý ročník podujatia Zraz štvorkoliek Trenčín 2018. Podľa organizátorov bola akcia venovaná všetkým priaznivcov štvorkoliek ATV a SIDE BY SIDE SSV.

Súčasťou bohatého programu v Motoparku Trenčín boli podľa organizátorov predvádzacie jazdy na strojoch a taktiež rôzne súťažné disciplíny.

„Atmosféra bola, myslím, super a ľudia sa dúfam dobre zabavili. Účastníci si mohli zajazdiť aj demo jazdy na nových strojoch od popredných značiek ako sú Can am, Cf Moto a Polaris. Vzhľadom k tomu, že išlo o prvý ročník, akcia dopadla podla mňa super, hoci stále sa dá niečo upraviť a doladiť, a spraviť akciu ešte zaujímavejšiu a aj preto sa teším na budúci ročník. Hlavné je aj to, že sa nikomu nič nestalo. Účasť bola super a jazdcov bolo veľa. Dúfam, že sa tam vidíme aj budúci rok,“ zhodnotil stretnutie nadšencov jeden z fotografov podujatia Kristián Kabát.

Zdroj: Facebook

Spomínaný program pozostával aj z predvádzacích jázd na strojoch pre návštevníkov zdarma. Organizátori akcie sa v ňom ešte sústredili na technickú trialovú trať na čas, meranú jazdu na na plochej dráhe, slalom na štvorkolke, preťahovanie strojov, voľné jazdenie po offroad dráhe…

Stretnutie štvorkoliek sa konalo 13. októbra v Trenčíne a hlavným usporiadateľom súťaže bolo Quadmoto centrum.

Pozrite si aj fotogalériu zo Zrazu štvorkoliek v Trenčíne 2018

V OBRAZOCH: Zraz štvorkoliek v Trenčíne 2018
172
Galéria

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Sledujte nás aj na Instagrame

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie