Rôzne

Cyklistická legenda zavítala do Trenčína: Podpora pre športovú školu, FOTO

Pri príležitosti pretekov Okolo Slovenska do Trenčín zavítal Patrick Lefevere. A Stredná športová škola Trenčín má k dispozícii nový autobus.

Ilustračný obrázok k článku Cyklistická legenda zavítala do Trenčína: Podpora pre športovú školu, FOTO
Zdroj: Trenčiansky samosprávny kraj

Stredná športová škola v Trenčíne bude môcť využívať pri svojej činnosti nový autobus. Vozidlo jej do užívania odovzdali vo štvrtok (16. 9.) predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Jaroslav Baška a šéf tímu Deceuninck – Quick Step Patrick Lefevere, ktorý prišiel do Trenčianskeho kraja pri príležitosti medzinárodných pretekov Okolo Slovenska. Informovala o tom hovorkyňa TSK Lenka Kukučková.

Študenti športovej školy absolvovali s bývalým profesionálnym cyklistom z Belgicka i motivačnú prednášku. „Som rád, že som tu, pretože mladí ľudia sú budúcnosť. Je dôležité pracovať na ich osobnostnom rozvoji, práve oni nás v budúcnosti budú reprezentovať," povedal Lefevere.

„Myslím si, že takýmto spôsobom by sme mali motivovať mladých ľudí na našej strednej športovej škole, pretože práve ľudia, ktorí v športe niečo znamenajú, im môžu prednášať a odovzdať časť svojich skúseností," skonštatoval Baška.

Išlo podľa neho o prvú takúto prednášku, nasledovať budú ďalšie s úspešnými športovcami nielen zo Slovenska, ale aj z celého sveta. Lefevere navštívil i úrad TSK a Trenčiansky hrad.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Takýto autobus odovzdali mladým športovcom.

FOTO: Stredná športová škola v Trenčíne má k dispozícii nový autobus
6
Galéria
Zdroj: Trenčiansky samosprávny kraj

Správy z Trenčína a okolia

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM