Hokej

Dukla Trenčín pokračuje v príprave: Poznáme aktuálny káder a PROGRAM zápasov

Trenčania začali tretiu fázu prípravy na novú tipsportligovú sezónu aj s obrancom Holendom. Pozrite si celý menoslov hráčov.

Ilustračný obrázok k článku Dukla Trenčín pokračuje v príprave: Poznáme aktuálny káder a PROGRAM zápasov
Zdroj: Rastislav Búgel

Hokejisti HK Dukla Trenčín odštartovali tretiu fázu prípravy na novú tipsportligovú sezónu. Úvod záverečnej časti prípravy bude najmä o tréningoch na suchu, na ľad by mali vykorčuľovať v pondelok 29. júla.

K tímu sa pripojila väčšina nových tvárí, české posily David Kajínek a Josef Mikyska prídu v najbližších dňoch. „Vojaci“ vykorčuľujú na ľad v pondelok 29. júla, avšak pre rekonštrukčné práce na trenčianskom Zimnom štadióne Pavla Demitru absolvujú prvých päť tréningov v Púchove. Tréner Ján Pardavý, ktorý po sezóne 2018/2019 nahradil vo funkcii Petra Oremusa, bude mať k dispozícii aj obrancu Matúša Holendu. Ten nedávno absolvoval dve operácie kolena.

„Sme mladé mužstvo, potrebujeme vyskladať tím podľa skúseností a veku tak, aby to malo zmysel. Samozrejme, chceme dať príležitosť čo najväčšiemu počtu mladých hráčov okolo dvadsať rokov, nemôžeme to však urobiť bezhlavo. V prvých dvoch prípravných zápasoch v Brne a Vsetíne by sme chceli dať priestor hlavne mladým a novým hráčom, ale aj hráčom, ktorí budú na skúške,“ uviedol Pardavý pre klubovú webstránku.

Káder HK Dukla Trenčín:

Brankári: Matej Tomek, Matúš Valent
Obrancovia: Tomáš Bokroš, Matúš Holenda, David Kajínek, Erik Rajnoha, Jozef Sládok, Lubomír Štach, Marko Stacha, Tomáš Starosta
Útočníci: Brandon Alderson, Milan Bartovič, Viliam Čacho, Martin Chromiak, Róbert Džugan, Michal Hlinka, Adam Lapšanský, Michal Luhový, Josef Mikyska, Andrew Radjenovic, Boris Sádecký, Peter Šišovský, Peter Sojčík, Jozef Švec

Program prípravných zápasov:

  • Štvrtok, 8. augusta: VHK ROBE Vsetín – HK Dukla Trenčín 
  • Utorok, 13. augusta: HC Olomouc – HK Dukla Trenčín 
  • Piatok, 16. augusta: HC Energie Karlove Vary – HK Dukla Trenčín (v Brne)
  • Utorok, 20. augusta: HK Dukla Trenčín – HC Bratislava (v Prievidzi)
  • Štvrtok, 22. augusta: AZ Havířov – HK Dukla Trenčín 
  • Utorok, 27. augusta: HC Vítkovice Ridera – HK Dukla Trenčín 
  • Štvrtok, 29. augusta: HK Dukla Trenčín – VHK ROBE Vsetín
  • Piatok, 6. septembra: HK Dukla Trenčín – HC Olomouc

Hokej Slovensko: viac aktuálnych správ z hokeja

Takého ambície má v novej sezóne AS Trenčín.

Video: TASR videoservis / Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR

Rýchle správy

Najčítanejšie