Filip Chudý Rôzne Video

Netradičné odberné miesto: Otestovať sa dá aj v kabíne Dukly Trenčín, VIDEO

Pokiaľ sa chcete dať otestovať na ochorenie COVID-19 na netradičnom mieste. Vyberte sa na zimný štadión v Trenčíne.

Zdroj: TASR/Gabriela Stoklasová

V 45 vybraných okresoch Slovenska sa v sobotu (7. 11.) začalo druhé kolo plošného testovania obyvateľov na ochorenie COVID-19. Otvorené sú všetky plánované odberové miesta. Testovať sa začalo aj v takzvaných zelených okresoch. Obyvatelia sa tak môžu prísť dať testovať v rámci operácie Spoločná zodpovednosť do viac ako 2 800 odberových mi­est.

V Trenčíne je ich polstovka, pričom jedno zriadili netradične aj v kabíne hokejového klubu Dukla Trenčín na trenčianskom zimnom štadióne.

Toto miesto na testovanie využil aj Peter Dorňák, podľa ktorého slov išlo všetko bez problémov. „Minulý týždeň som sa dal otestovať v rodnej dedine Zubák, tam to išlo trochu rýchlejšie, keďže tam bolo menej ľudí. Dalo sa to vydržať, ľudia boli príjemní, ale mám na to vlastný názor,“ povedal s tým, že mu vadí, že nie sú otvorené reštaurácie a nie je mu príjemné stravovanie z plastových obalov.

Odberové miesta budú otvorené do 20. hodiny, pričom prestávky sú plánované v časoch od 12.00 hod. – 12.45 hod. a 17.00 hod. – 17. 30 hod.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Zábery z druhého kola testovania v Trenčíne.

OBRAZOM: Druhé kolo celoplošného testovania v Trenčíne
9
Galéria
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa
Zdroj: TASR/Dnes24.sk

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie