Ilustračný obrázok k článku 10 dôvodov, prečo bývať v Helenkách na Rozkvete
Zdroj: Hant - Helenky

10 dôvodov, prečo bývať v Helenkách na Rozkvete

Je to tu! Byty v Helenkách sú už v predaji. Lákajú krásnymi výhľadmi či zvýhodnenými uvádzacími cenami, no majú aj množstvo ďalších svetlých stránok. Posúďte sami.

Tlačové správy
Tlačové správy

10 dôvodov, prečo bývať v Helenkách na Rozkvete

Je to tu! Byty v Helenkách sú už v predaji. Lákajú krásnymi výhľadmi či zvýhodnenými uvádzacími cenami, no majú aj množstvo ďalších svetlých stránok. Posúďte sami.

Ilustračný obrázok k článku 10 dôvodov, prečo bývať v Helenkách na Rozkvete
Zdroj: Hant - Helenky

1. Príroda na dotyk, mesto na dlani

Helenky sú situované v atraktívnej lokalite nad mestom. Každý deň sa môžete kochať nádhernými výhľadmi na Strážovské vrchy, Javorníky či Veľký Manín. A to je pôžitok na nezaplatenie.

2. Uvádzacie ceny bez navýšenia o infláciu

Helenky nepridávajú do zmlúv tzv. inflačnú doložku. To znamená, že byt nadobudnete za fixnú cenu, ktorá sa v budúcnosti nenavýši o infláciu. Prví záujemcovia navyše môžu využiť časovo limitované uvádzacie ceny, ktoré sú nižšie v porovnaní so štandardnými cenami.

3. Kobka zadarmo a parkovanie v dome

Ku každému bytu v Helenkách patrí aj praktická pivničná kobka. Pre prvých 15 z vás dokonca úplne zadarmo. Zabezpečených je tiež dostatok parkovacích miest v podzemnej garáži, vďaka čomu sa do svojho bytu dostanete vždy „suchou nohou“.

4. Hypotéka ihneď – aj pred kolaudáciou

Hypotéku si môžete vybaviť ihneď po rezervácii bytu a nemusíte čakať na kolaudáciu. Odborníci sa zhodujú, že hypotéky budú už budúci rok drahšie a podmienky sa budú sprísňovať. Zafixujte si nižšie úrokové sadzby dnes a plaťte až po kolaudácii. Oplatí sa poponáhľať.

5. Vysoký štandard v cene bytu

Ďalším lákadlom Heleniek je vysoký štandard interiéru, ktorý máte v cene bytu. Ide o interiérové dvere, laminátové podlahy, obklady, dlažbu, ako aj kúpeľňové zariadenie od popredných výrobcov a značiek.

6. Zdravý život v kontakte s prírodou

Helenky sú priam stvorené pre milovníkov prírody. Všade navôkol máte lesy, lúky a množstvo zelene. Kedykoľvek môžete vyraziť na prechádzky do Manínskej tiesňavy, k Súľovským skalám či Považskému hradu.

7. Zelené átrium pre relax

V Helenkách budete mať svoj vlastný dvor plný zelene. Vaši najmenší sa tu v bezpečí vyšantia na detskom ihrisku, športovo založení si zacvičia na workoutovom ihrisku, seniori si oddýchnu na lavičkách a cyklisti využijú stojany na bicykel. Susedské vzťahy utužíte napríklad v spoločenskej klubovni či pod pergolou na spoločných grilovačkách.

8. Vybudovaná občianska vybavenosť

Na Rozkvete alebo v blízkom centre máte všetko, čo ku komfortnému životu potrebujete – škôlky, školy, obchody, úrady, poštu, nemocnicu s poliklinikou, reštaurácie, kaviarne či športoviská. To všetko len kúsok od vášho nového domova.

9. Všade blízko, všetko na dosah

Do centra mesta sa autom dostanete za menej ako 5 minút. A ak radšej chodíte autobusom, žiadny problém. Zastávku MHD máte rovno pred domom. Na skok je to aj na diaľnicu D1, ktorou sa dostanete, kam len chcete.

10. Priestranné slnečné byty

Azda najsvetlejšou stránkou Heleniek sú samotné byty. Zvlášť široká je ponuka dvoj a trojizbových bytov určených pre mladé páry a rodiny s deťmi. Viacčlenné rodiny ocenia komfortné štvorizbové a singles útulné jednoizbové byty. Ak aj vy hľadáte nové moderné bývanie v Považskej Bystrici, nemali by ste viac váhať. Čím skôr si svoj byt kúpite, tým to bude výhodnejšie.

Viac na www.helenky.sk

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tejto správy

Zdroj: Hant - Helenky
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín