Tlačové správy

Darujte pod stromček filtračnú kanvicu s technológiou od NASA: Cena príjemne prekvapí!

Vo väčšine domácnosti určite nájdeme filtračnú kanvicu. Z rôznych dôvodov. Buď ste ju dostali ako darček alebo zakúpili, lebo ju má aj váš sused. Najprozaickejším dôvodom však je, že chcete piť kvalitnú a čistú vodu bez akýchkoľvek kontaminantov. Avšak nie je kanvica ako kanvica.

Ilustračný obrázok k článku Darujte pod stromček filtračnú kanvicu s technológiou od NASA: Cena príjemne prekvapí!
7
Galéria
Zdroj: Phobos, s.r.o.

Spĺňa Vaša kanvica skutočne to, čo od nej očakávate? Pijete skutočne čistú vodu?

Viete, čo pijete?

Vo väčšine dostupných filtračných kanvíc je použitý uhlíkový filter so živicou, ktorý upraví chuť, odstráni zápach ale zároveň odstráni pre človeka potrebné minerály. Budete mať síce rýchlovarnú kanvicu bez usadením vodného kameňa, ukrátite sa však aj o iné potrebné minerály.

Bežne dokážeme posúdiť iba senzorické vlastnosti vody, ale aj tá bežná voda z vodovodu obsahuje zložky, o ktorých zrejme ani nevieme a ktoré je možné kvalitnou filtráciou odstrániť.

Ide napríklad o chlór, limitne povolené kultivovateľné baktérie, potrubiami „nazbierané“ ťažké kovy ako železo, v horšom prípade aj olovo a mangán.

Nová technológia

Filtračné kanvice Quell používajú technologickú novinku z NASA, ktorá donedávna nebola pre verejnosť k dispozícii,“ hovorí majiteľ spoločnosti Phobos.

Ide o elektro-adsorpčnú technológiu, ktorá je aktuálne najúčinnejšou filtráciou a v zariadeniach Quell dostupnou už aj pre bežné domácnosti. Filter po kontakte s vodou vytvára elektrické pole, preto akékoľvek kontaminanty nielen zachytáva ale aj zabíja. Odstraňuje chlór, ťažké kovy, zvyšky liekov ale čo je dôležité, odstráni aj 99,9% baktérií a vírusov,“ informujú ďalej z Phobosu.

S filtračnými kanvicami od Quell ste v bezpečí aj v zahraničí, či je to pracovná cesta alebo dovolenka. Nemusíte mať už obavy nabrať si vodu z domácich vodovodov. Kanvice Quell z nej odstránia všetky baktérie, ktoré môžu byť síce v určitom množstve povolené, ale rovnako vám spôsobiť aj žalúdočný diskomfort.

Výhodná po každej stránke

„Nezanedbateľný je v dnešnej dobe určite aj ekologický aspekt. Používaním kanvíc Quell nevytvárame zbytočný odpad vo forme plastových fliaš, ktoré budú navyše od 1. januára zaťažené poplatkom za vratné obaly. Na druhej strane Quell ponúka najvýhodnejšie mesačné náklady na filtráciu vody zo všetkých dostupných filtračných kanvíc,“ dodáva zástupca spoločnosti Phobos.

Ak teda chcete mať istotu, že vám filtračná kanvica poskytne skutočne to, čo od nej očakávate, Quell má pre vás riešenie. V čase blížiacich sa Vianoc bude určite vhodným darčekom, ktorý poteší celú rodinu.

Kanvice Quell: Ideálny darček
7
Galéria
Zdroj: Phobos, s.r.o.

(PR) – Za obsah a fotografie zodpovedá objednávateľ tento správy

Zdroj: Phobos, s.r.o.
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM