Filip Chudý Krimi

Nehoda pri obchoďáku v Považskej: Manželia (79, 69) zrazení na priechode, FOTO

Na priechode pre chodcov pred obchodným domom v Považskej Bystrici prišlo k nehode, keď 77-ročný vodič mal zraziť manželov, ktorí utrpeli zranenia.

Ilustračný obrázok k článku Nehoda pri obchoďáku v Považskej: Manželia (79, 69) zrazení na priechode, FOTO
5
Galéria
Zdroj: KR PZ v Trenčíne

Na priechode pre chodcov pred obchodným domom v Považskej Bystrici došlo k dopravnej nehode medzi osobným autom a chodcami. Informoval o tom Pavol Kudlička, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

K dopravnej nehode malo dôjsť podľa polície tak, že 77-ročný vodič pri vedení osobného auta značky BMW jazdil po parkovisku pri obchodnom dome v Považskej Bystrici, kde pri predajni obuvi nedal prednosť chodcom kráčajúcim po priechode pre chodcov.

„Po náraze 79-ročný muž a jeho 69-ročná manželka spadli na vozovku, pričom utrpeli ľahké zranenia. Alkohol u vodiča nebol zistený. Pri dopravnej nehode vznikla na vozidle celková škoda vo výške 500 eur. Dopravná nehoda je v štádiu objasňovania,“ povedal Kudlička.

Polícia zároveň upozorňuje vodičov a chodcov, aby si dávali pozor v tomto predvianočnom období na parkoviskách pred obchodnými domami. „Vodiči, keď budete vychádzať z parkovacieho miesta ste povinní sa dostatočne presvedčiť, či za autom sa nepohybujú chodci. Chodci buďte ohľaduplní a dávajte si pozor na parkoviskách pred obchodnými domami a dostatočne sa presvedčte, či môžete bezpečne prejsť. Chodci nepodceňujte reflexné prvky na oblečení. Aj reflexný pás môže zachrániť váš život,“ dodala polícia.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Pozrite si aj policajné zábery z nehody.

FOTO z nehody na priechode pred obchodným domom v Považskej Bystrici
5
Galéria
Zdroj: KR PZ v Trenčíne
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM