Krimi

Polícia pátra po TOMTO mužovi! Pozor, môže byť OZBROJENÝ!

Na muža je vydaný príkaz na zatknutie pre zločin ublíženia na zdraví v súbehu so zločinom nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

Ilustračný obrázok k článku Polícia pátra po TOMTO mužovi! Pozor, môže byť OZBROJENÝ!
Zdroj: Facebook.com/Polícia Slovenskej republiky

Policajti z Považskej Bystrice žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po 21-ročnom Gregorovi Antunovičovi z Púchova. Na muža je vydaný príkaz na zatknutie. Polícia zároveň upozorňuje, že môže byť ozbrojený. Informuje o tom na sociálnej sieti.

Potetovaný

Polícia priblížila, že muž je približne 175 centimetrov vysoký, vyšportovanej postavy a jeho zdanlivý vek je 25 rokov. „Na hrudníku, rukách, krku, temene hlavy vo vlasatej časti a pravej nohe má výrazné tetovanie s vyobrazením rôznych motívov ako medvedica s mláďaťom, holubica a iné,“ doplnila.

Na muža je vydaný príkaz na zatknutie pre zločin ublíženia na zdraví v súbehu so zločinom nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami.

Pri spozorovaní pohybu osoby polícia prosí o okamžité kontaktovanie čísla 158 alebo o poslanie informácie prostredníctvom súkromnej správy sociálnej siete na stránke Facebook Polícia SR – Trenčiansky kraj.

Mohlo by vás zaujímať

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM