Filip Chudý Krimi

Polícia z Považskej o kurióznom prípade: Začalo to vyhrážkami otčimovi smrťou, FOTO

Považskobystrickí policajti riešia prípad, v ktorom figuruje 27-ročný muž z nášho okresu. Tomu hrozí za dlhší pobyt za mrežami.

Ilustračný obrázok k článku Polícia z Považskej o kurióznom prípade: Začalo to vyhrážkami otčimovi smrťou, FOTO
3
Galéria

Z pokračovacieho prečinu nebezpečné vyhrážanie bol považskobystrickými policajtmi obvinený 27-ročný muž z okresu Považská Bystrica. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne na svojej facebookovej stránke.

Obvinený sa mal podľa polície pod vplyvom alkoholu v jednom z rodinných domov v okrese Považská Bystrica opakovane vyhrážať svojmu otčimovi, že ho zabije sekerou. „Svoje vyhrážky mal opakovať aj pred svojou matkou,“ uviedli muži zákona.

„Na ďalší deň mal svoje vyhrážky zopakovať. Tentokrát sa mal vyhrážať, že otčima dopichá nožom, ktorý si aj vzal do rúk. V ďalšom konaní mu zabránila matka,“ opísalo KR PZ v Trenčíne.

„Kuriózne je, že po tom, ako mu mala matka vziať nôž, vyšiel von a sám na seba privolal políciu,“ doplnili s tým, že policajti muža následne obmedzili na osobnej slobode a po vykonaní potrebných procesných úkonov bol 27-ročný muž umiestnený do policajnej cely.

Polícia ďalej oznámila, že bol spracovaný podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. „Sudca Okresného súdu v Považskej Bystrici rozhodol, že bude stíhaný väzobne. Za uvedený skutok mu v prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky,“ dodali.

Sledujte nás aj na našom Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť zaujímavý obsah z Považskej Bystrice a okolia.

Pozrite si aj foto z prípadu.

FOTO: Muž (27) z okresu Považská Bystrica sa mal vyhrážať otčimovi smrťou
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM