Kultúra

Sestry Piešové naspievali krásny zimno-vianočný VIDEOKLIP, ktorý chytá za srdce

Na svete je nový hit, ktorý má už viac ako stotisíc zhliadnutí. Lenka Piešová so sestrou Barborou predstavili pieseň a klip Pokoj.

Ilustračný obrázok k článku Sestry Piešové naspievali krásny zimno-vianočný VIDEOKLIP, ktorý chytá za srdce
Zdroj: Instagram.com/lenkapiesova

Lenka Piešová so sestrou Barborou predstavili pieseň a klip Pokoj. Text piesne napísala sama Lenka a podieľala sa autorsky aj na hudbe. Nahrala ju spolu so sestrou Barborou Piešovou, víťazkou posledného ročníka SuperStar, a niekoľkými skvelými ľuďmi z jej okolia, kamarátkami speváčkami, učiteľkou spevu zo základnej umeleckej školy, chlapcami z kapely a ďalšími priateľmi, ktorí naspievali zbory. Informovala o tom PR manažérka Renáta Tomášová.

Splnená túžba

„Veľmi som túžila naspievať zimno-vianočnú pieseň a teší ma o to viac, že som pri nej spolupracovala aj s rodinou. Sestra Barbora sa mi tam vokálovo veľmi hodila a ona, samozrejme, neváhala ani minútu,“ uviedla Lenka.

Ako pripojila, videoklip sa točil v kultúrnom a spoločenskom stredisku v Prievidzi.

Nádherný zvuk

„Keďže sme nepotrebovali zložitú scénu a mali sme všetky detaily premyslené a jasnú predstavu o klipe, príprava prebiehala veľmi rýchlo, v priebehu jedného dňa sme to mali natočené. Klavír, na ktorom som hrala, patrí domu kultúry, hoci by som veľmi rada mala taký aj doma. Bolo to skvelé, si zahrať na ňom, dodalo to celému klipu pompéznosť a nádherný zvuk,“ povedala talentovaná speváčka.

Ďalej uviedla, že režisérom a kameramanom bol Filip Kormaňák. „Presne vystihol moju predstavu, aby to celé pôsobilo tajomno-pokojne a svetlá tomu dali príjemne chladnú a zimnú atmosféru. Veľmi sa teším, že vznikla opäť skladba, pri ktorej sme sa stretli priatelia a kolegovia a hlavne, že celé natáčanie bolo v pohodovej atmosfére,“ dodala Lenka Piešová.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Vypočujte si nový hit talentovaných sestier Piešových.

Zdroj: YouTube.com
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM