Utorok 23. júl 2019 Oľga  19 °C
Kultúra

Predveľkonočný týždeň v Trenčíne: Tipy redakcie na voľný čas

Týždeň pred veľkou nocou bude v našom meste a okolí na podujatia rôzneho druhu bohatý. Stačí si len vybrať, kam a načo pôjdeme.

Ilustračný obrázok k článku Predveľkonočný týždeň v Trenčíne: Tipy redakcie na voľný čas
Zdroj: Dnes24.sk

Kinotip: Cyntoryn zvieratiek

15. 4. o 20:50 hod., Cinemax

Keď sa hráte so smrťou, môžete sa veľmi ľahko aj spáliť. Niekedy je lepšie ak mŕtvi zostanú mŕtvymi. Cyntoryn zvieratiek je adaptáciou rovnomenného slávneho hororu Stephena Kinga. Ten o tejto svojej knihe prehlásil, že ju považuje za svoj najdesivejší román. Pre fanúšikov hororov nemôže existovať lepšie odporúčanie.

Na Zemi dobre mi

16. 4. o 18:00 hod., Galéria Vážka

Večer plný nápadov, ako sa správať ohľaduplnejšie a šetrnejšie k našej planéte, aby sa z nej tešili aj budúce generácie. Porozprávame sa so Zuzkou Vakošovou (Zero Waste Trenčín), Martinou Novotovou (BEZOBALiS) a Tomášom Šmátralom (Prales deťom). Diskusia je súčasťou podujatia Have you heard?, ktoré pri príležitosti Dňa Zeme organizujú v Trenčíne Bastart Sisters Art a Voices.

Kinotip: Hellboy

16. 4. o 18:20 hod., Cinemax

Obľúbený temný hrdina Hellboy sa vracia na plátna kín v plnej paráde.

Július Barč-Ivan: Mastný hrniec

16. 4. o 18:30 hod., Kino Hviezda

Jedna z najlepších slovenských veselohier o nemenlivom ľudskom charaktere, pokrytectve, pretvárke a pätolízačstve presvedčí aj Vás o tom, že najlepšia kritika je cez satiru a najlepší smiech je cez slzy.

Noc najväčších filmových chýb a omylov

17. 4. o 19:00 hod., Klub Lúč

Zaujímavá filmová prednáška Petra Konečného.

Otvorené manželstvo

17. 4. o 19:00 hod., Kino Hviezda

Brilantní herci Karel Roden a Jana Krausová ako svojrázny manželský pár v zúfalo jedovatej tragikomédii. Ponorte sa do peripetií dvoch ľudí, ktorí neohrabaným, ba až komickým spôsobom hľadajú lásku a navzájom sa pri tom ubíjajú. Divadelná hra Otevřené manželství približuje večný konflikt mužského a ženského princípu…

Kinotip: After – Bozk

17. 4. o 20:20 hod., Cinemax

Tessa je slušne vychované dievča, ktoré randí s milým, spoľahlivým chlapcom. V živote má jasný cieľ, ambície a matku, ktorá dohliada, aby to tak zostalo. Lenže hneď v prvý deň na vysokoškolskom internáte narazí na Hardina, chalana so strapatými hnedými vlasmi, sebavedomým britským prízvukom, s pírsingom v pere a ten jej nabúra všetky ideály, v ktoré dovtedy verila… Knižný bestseller a fenomén sa dočkal filmového spracovania! V slovenských kinách si ho môžete pozrieť od 11. APRÍLA 2019!

Veľkonočné dielničky

18. 4. o 18:00 hod., Centrum voľného času

Príďte si vytvoriť veľkonočnú dekoráciu alebo ozdobiť vajíčka.

Medialbanana

18. 4. o 20:00 hod., Klub Lúč

Koncert známej slovenskej žánrovej kapely.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Aj takto sa na Slovensku víta jar

Zdroj: Dnes24.sk

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk