Marek Vatraľ Kultúra Správy Video

Rockeri z Trenčína pripravili chytľavú novinku: Pozrite KLIP zo známych kútov

Trenčianska rocková skupina Volume avizovala viacero noviniek. Prostredníctvom jednej z nich sa rozhodla pomáhať mladým hudobníkom.

Zdroj: YouTube.com

Všetko raz prebolí je názov nového počinu z dielne trenčianskej rockovej skupiny Volume, ku ktorému už stihol uzrieť svetlo sveta aj videoklip. Ten sa počas najbližších dní objaví aj na stránkach Rádia Anténa Rock. Singlom kapela zároveň pokrstila svoje nové štúdio, ktoré plánuje zapožičiavať mladým hudobníkom a pomáhať im tak nahrávať vlastné piesne. Tak o tom informoval bubeník kapely Ľubo Bobák.

Spomínaný singel vyšiel podľa Bobáka 18. mája 2019 práve v novom hudobnom štúdiu. „Sme veľmi hrdí na to, že sa nám podarilo zariadiť si vlastné štúdio. Je to pre nás obrovský krok vpred keďže teraz môžeme naplno pracovať a neobmedzovať sa," povedal podľa Bobáka frontman skupiny Majo Krátky.

Ako ešte bubeník rockovej formácie ďalej uviedol, štúdio chce kapela zapožičiavať aj mladým kapelám a pomôcť im tak plniť si svoje sny. „Veľmi dobre vieme, že každá začínajúca formácia chce nahrávať, chce tvoriť ale často je obmedzená financiami, cestovaním alebo nedostatkom skúseností. My sme vytvorili priestor, v ktorom chceme pomôcť mladým začínajúcim hudobníkom ísť si za svojím snom," dodal Majo Krátky podľa Ľuba Bobáka s tým, že pomoc iným kapelám či umelcom pokladajú v skupine za prirodzenú vec.

Kapela na svoje web stránke avizovala podľa Bobáka aj sériu najbližších koncertov, na ktorých predstaví nielen čerstvú pieseň, ale aj nového klávesaka.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Sledujte nás aj na Instagrame

Foto: ilustračné

Rýchle správy

Najčítanejšie