Rôzne Video

To musíte vidieť: Opatovskí harmonikári to roztočili pri odberoch, VIDEO

V trenčianskej mestskej časti Opatová harmonikári spríjemnili atmosféru pri odberoch. Takto to tam vyzeralo.

Zdroj: TASR/Gabriela Stoklasová

Opatovskí harmonikári spríjemnili v nedeľu atmosféru na odbernom mieste na COVID-19 v trenčianskej mestskej časti Opatová. Podľa harmonikára Pavla Lišku vznikol nápad zahrať ľuďom na futbalovom ihrisku spontánne po jeho stretnutí s kamarátom.

„Nie sme v celej zostave, lebo speváci sú doma. Takže sme oklieštení a prišli sme zahrať všetkým, čo nám pomáhajú v tejto ťažkej chvíli. Sú tu väčšinou Opatovani, preto sme im zahrali pesničky z Opatovska alebo z trenčianskeho regiónu,“ povedal Liška.

Netradičné spestrenie odberov ocenila aj zdravotnícka dobrovoľníčka Ľubka Lišková. „Veľmi sa tešíme, že napriek neľahkej situácii nám prišli naši chalani s negatívnym testom zahrať. Má to milú odozvu a ľudia sa celkom tešia,“ podotkla s tým, že štyri testovacie dni boli veľmi náročným časom.

Čakanie na výsledok testu spríjemnili Opatovskí harmonikári aj manželom Vančovcom z Kubrice.*** „Ja pochádzam z obce, tak ich trošičku poznám. Bola som tu aj minulý týždeň a išlo to veľmi rýchlo, žiadne čakania. Skôr mám pocit, že čakali oni na nás,“*** dodala manželka.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Pozrite si, ako to tam vyzeralo.

FOTO: Opatovskí harmonikári spríjemnili atmosféru pri odberoch
4
Galéria
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa
Zdroj: TASR

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM

Najčítanejšie