Filip Chudý Krimi

Ukrajinec Stanislav (27) zišiel v Trenčíne do priekopy: Polícia zistila viac, FOTO

Na Kukučínovej ulici v Trenčíne sa odohrala udalosť, pri ktorej sa zastavili policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky. Takto do dopadlo.

Ilustračný obrázok k článku Ukrajinec Stanislav (27) zišiel v Trenčíne do priekopy: Polícia zistila viac, FOTO
3
Galéria
Zdroj: KR PZ v Trenčíne

Elena Antalová z oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne uviedla, že polícia sa na cestách Trenčianskeho kraja denne presviedča o tom, že niektorí vodiči sú nepoučiteľní a sadajú si za volant „pod parou“.

V nedeľu 6. októbra popoludní podľa slov krajskej policajnej hovorkyne jazdil po miestnej komunikácii v Trenčíne 27-ročný Stanislav, občan Ukrajiny.

„Na Kukučínovej ulici zišiel s prednými kolesami do priekopy. Pri tejto udalosti sa nezranil, ani nedošlo k poškodeniu auta,“ povedala Antalová.

Hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky z Trenčína však vozidlo v priekope spozorovala. „Vodiča podrobili dychovej skúške s výsledkom merania 0,94 mg/l, čo predstavuje 1,96 promile,“ doplnila Antalová.

Tá ďalej uviedla, že na miesto bol privolaný aj tlmočník ukrajinského jazyka. „Po vytriezvení vodiča neminie obvinenie z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky,“ dodala.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Sledujte nás aj na Instagrame

Pozrite si výsledok merania.

FOTO: Hliadka PMJ z Trenčína namerala Stanislavovi z Ukrajiny 1,96 promile
3
Galéria
Zdroj: KR PZ v Trenčíne
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie