Filip Chudý Krimi

O Trenčianke Zuzane (84) nie sú správy: Polícia žiada o pomoc, FOTO

Bolo vyhlásené pátranie po 84-ročnej Zuzane z Trenčína, ktorá odišla z opatrovateľského domu a nemá o nej správy ani jej rodina. Videli ste ju?

Ilustračný obrázok k článku O Trenčianke Zuzane (84) nie sú správy: Polícia žiada o pomoc, FOTO
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk/KR PZ v Trenčíne

Policajti z Trenčína žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej osobe, ktorou je 84-ročná Zuzana Lajdová z Trenčína. Informovala o tom Elena Antalová z oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

„Menovaná odišla v sobotu 5. októbra napoludnie z domu opatrovateľských služieb v Trenčíne na neznáme miesto,“ povedala Antalová.

Ako ďalej uviedla, Zuzana Lajdová (84) sa doposiaľ späť do opatrovateľského domu nevrátila. Navyše nepodala o sebe žiadnu správu ani svojej rodine a ani personálu.

Hľadaná je podľa popisu polície vysoká 170 cm, štíhlej postavy. Má krátke šedivé vlasy a zelené oči. Naposledy mala oblečené šedé nohavice a bielo-zelený kabát. Obuté mala čierne poltopánky.  

Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu nezvestnej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158, alebo na stálu službu trenčianskeho obvodného oddelenia na tel. čísle 096120 3755. „Prípadne kontaktujte našu oficiálnu stránku na facebooku formou súkromnej správy,“ doplnila Antalová.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Trenčína a okolia

Sledujte nás aj na Instagrame

Pozrite si aj foto hľadanej.

Polícia pátra po Zuzane (84) z Trenčína: Videli ste ju?
2
Galéria
Zdroj: KR PZ v Trenčíne
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie