Kultúra

Májový festival v Tužine ponúkne štyri koncerty: Vystúpia aj prievidzské klenoty

Podujatie Tužina Gro(o)ve Máj a Les 2021 sa blíži. Uskutoční sa v súlade s kultúrnym semaforom a platnými nariadeniami a vyhláškami.

Ilustračný obrázok k článku Májový festival v Tužine ponúkne štyri koncerty: Vystúpia aj prievidzské klenoty
13
Galéria
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Hatalisko v Tužine (okres Prievidza) sa opäť stane dejiskom multižánrového festivalu. Podujatie Tužina Gro(o)ve Máj a Les 2021, ktoré je predzvesťou tradičnej letnej akcie, ponúkne 29. mája štyri koncerty, informovala za organizátora podujatia Andrea Dubecová.

„Program sme zostavili tak, aby si návštevníci užili vystúpenia obľúbených interpretov z pohodlia paletového sedenia. Čakajú na nich štyri koncerty, tešiť sa môžu na prievidzské klenoty Felix a Bufert, bratislavského hudobného inovátora LANNNE a senickú smršť Tusté Baletky," priblížila Dubecová.

Podujatie sa podľa nej uskutoční v súlade s kultúrnym semaforom a platnými nariadeniami a vyhláškami. „Veríme, že to spolu zvládneme a cez leto sa stretneme na festivale Tužina Gro(o)ve 2021 už aj v tanečnom kole," doplnila Dubecová.

Spoluorganizátorom podujatia je Regionálne kultúrne centrum v Prievidzi, festival sa uskutoční s finančnou podporou mesta Prievidza a Hudobného fondu.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Správy z hornej Nitry

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM