Rôzne

Nápad, ktorý nemá chybu a spríjemní chvíle v našich uliciach: Prievidžanom nad hlavy vzlietne množstvo bublín

Predstavte si moment, počas ktorého ulice zaplavia stovky až tisícky pestrofarebných bublín. Takýto spoločný okamih zažijeme už onedlho aj v našom meste.

Ilustračný obrázok k článku Nápad, ktorý nemá chybu a spríjemní chvíle v našich uliciach: Prievidžanom nad hlavy vzlietne množstvo bublín
Zdroj: Dnes24.sk

25. august 2015 – presne v tento deň o 16.00 h Námestie J. C. Hronského zaplavia stovky a tisícky farebných bublín! Konať sa bude II. ročníka Dňa bublín! stačí si do ruky vziať bublifuk a vykročiť do ulíc mesta :)

„Druhý ročník Bubble day so sebou nesie aj novú myšlienku a to, že je Bez hraníc,“ uvádzajú organizátori podujatia, ktorí vysvetlili, že nejde len o podujatie, ale o myšlienku, ktorá búra bariéry, posúva hranice a prináša nové priateľstvá. Pretože Deň bublín sa tento rok uskutoční aj za hranicami Slovenska, napríklad v Londýne či v Benátkach a bude tak mať medzinárodný charakter.

Tento rok sa do projektu zapojilo aj mesto Prievidza, ktoré pre vás pripravilo aj sprievodný program so začiatkom o 15.00 h. Ako prezradila Nina Rusková z propagačného oddelenia Kultúrneho a spoločenského strediska Prievidza, tešiť sa môžete na Tanečný klub Fantastic Elko Prievidza, akrobatickú skupinu Trick Point, Tanečnú školu The Braver, ktorá vám predstaví street dance štýl a spevácke vystúpenia Žanety Bukovinskej a Adama Baka a nebudú chýbať ani súťaže pre deti. Koordinátorka Bubble day 2015 v Prievidzi je Alžbetka Špeťková v spolupráci s Kultúrnym a spoločenským strediskom v Prievidzi.

Foto a video: Bubble day

Bubble day
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM