Filip Chudý Krimi

Šokujúca nehoda v Prievidzi: U ťažko zraneného motorkára našli podozrivý materiál

Vážna dopravná nehoda v Prievidzi bude mať ešte dohru. Nielenže motocyklista skončil v nemocnici, už je aj prešetrovaní.

Ilustračný obrázok k článku Šokujúca nehoda v Prievidzi: U ťažko zraneného motorkára našli podozrivý materiál
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

V pondelok (12.4.) dopoludnia došlo v Prievidzi k vážnej dopravnej nehode motocyklistu a osobného auta. Oznámila to trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti s tým, že vodič motocykla jazdil po Košovskej ulici v smere od Novák na centrum Prievidze v ľavom jazdnom pruhu, nakoľko predbiehal kolónu vozidiel idúcu v tom istom smere.

Ťažké zranenia

„Z kolóny idúcich vozidiel odbočil vodič Škody Fabia, v dôsledku čoho došlo k zrážke vozidla a motocykla. Po zrážke utrpel vodič motocykla ťažké zranenia,“ opísala polícia.

Privolaná záchranka motocyklistu stabilizovala následne ho letecká záchranná služba previezla do Fakultnej nemocnice v Trenčíne.

Podozrivý materiál

Policajti následne zistili, že motocyklista má na päť rokov uložený zákaz činnosti riadiť motorové vozidlá a taktiež bol u neho nájdený podozrivý kryštalický materiál, ktorý bol zaslaný na expertízne skúmanie.

Predmetom expertízy je aj to, či vodič motocykla pred jazdou požil alkohol, alebo iné omamné látky. Dychová skúška u vodiča Fabie bola negatívna. Uvedenú nehodu vyšetrujú prievidzskí dopravní policajti. Doplnili k prípadu.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Pozrite si aj zábery z nehody.

Správy z Prievidze a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM