Filip Chudý Krimi

Polícia o nehode pri Trenčíne: Mladík mal ísť ako BLÁZON, pár skončil v nemocnici

Nesprávny spôsob jazdy, nedovolená rýchlosť a nevenovanie sa plne vedeniu vozidla. Tak mal ísť mladý vodič, ktorý čelí po zrážke obvineniu.

Ilustračný obrázok k článku Polícia o nehode pri Trenčíne: Mladík mal ísť ako BLÁZON, pár skončil v nemocnici
Zdroj: Polícia SR - Trenčiansky kraj

Už sme vás informovali o nehode na ceste I/61 medzi Trenčianskou Teplou a Trenčínom, pri ktorej sa zranili traja ľudia. Teraz sa k tejto nehode vyjadrila polícia na sociálnej sieti, pričom ju vyšetrujú trenčianski dopravní policajti. Podľa nich mal 21-ročný vodič s dvojročnou vodičskou praxou porušiť niekoľko ustanovení zákona o cestnej premávke – nesprávny spôsob jazdy, nedovolená rýchlosť a nevenovanie sa plne vedeniu vozidla. Pričom výsledkom je trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví.

Podľa doterajších zistení polície mladý vodič na vozidle BMW jazdil po ceste I/61 od Trenčianskej Teplej (časť Dobrá) smerom na Trenčín. „V ľavotočivej zákrute prešiel s vozidlom za deliaci ostrovček do protismeru, kde v tom čase jazdil 64-ročný vodič na vozidle Suzuki s prívesným vozíkom. Po zrážke vozidiel ostalo BMW prevrátené na streche a Suzuki s vozíkom skončilo mimo cesty,“ opísala polícia.

„Pri dopravnej nehode sa zranil mladý vodič, ktorý bol jednorázovo ošetrený. Vodič druhého vozidla a jeho spolujazdkyňa dopadli horšie. Utrpeli zranenia a obaja ostali hospitalizovaní v trenčianskej nemocnici,“ pripojila polícia.

Nehodovkár na mieste zadržal vodičovi za porušenie viacerých povinností vodičský preukaz. „Príčina a miera zavinenia je v štádiu vyšetrovania. Na vozidlách vznikla celková škoda vyčíslená na asi 9 200 eur,“ doplnili k prípadu.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Takto to vyzeralo priamo na mieste nehody.

FOTO: Pri nehode medzi Trenčianskou Teplou a Trenčínom sa zranili traja ľudia
9
Galéria
Zdroj: KR HaZZ v Trenčíne

Správy z Trenčína a okolia

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM