Krimi

Polícia o tragickej smrti mladíka (†19) v Trenčianskych Miticiach: Ako sa to stalo?

Smrť kosila na ceste I/9 v okrese Trenčín, kde vyhasol život iba 19-ročného vodiča. Vyjadrenie polície k tragédii.

Ilustračný obrázok k článku Polícia o tragickej smrti mladíka (†19) v Trenčianskych Miticiach: Ako sa to stalo?
7
Galéria

V čase medzi 22.40 h dňa 18. mája a 5.30 h dňa 19. mája došlo na ceste I/9 v k. o. Trenčianske Mitice k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zbytočne vyhasol život mladého, iba 19-ročného vodiča. Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne na sociálnej sieti.

Pitva odhalí viac

Podľa doterajších zistení polície, k dopravnej nehode malo dôjsť tak, „že 19-ročný vodič vozidla BMW jazdil od Bánoviec nad Bebravou smerom na Trenčín, kde v tiahlej pravotočivej zákrute z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru a následne mimo cestu, kde narazil do stromu a oplotenia rodinného domu,“ ozrejmili muž zákona s tým, že vozidlo BMW ostalo po dopravnej nehode prevrátené na ľavom boku.

„Pri súdnej pitve bude zisťované, či vodič pred jazdou požil alkoholické nápoje, či iné omamné látky, ale aj čas, kedy k dopravnej nehode došlo. Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj súdny znalec z odboru cestná doprava,“ oznámilo KR PZ v Trenčíne.

Trestné stíhanie

Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania. „V predmetnej veci trenčianski dopravní policajti už začali trestné stíhanie, a to vo veci prečinu usmrtenie,“ doplnili s tým, že apelujú na všetkých účastníkov cestnej premávky, aby sa na cestách správali disciplinovane a ohľaduplne, aby sa plne venovali vedeniu vozidla, sledovali situáciu v cestnej premávke, nepreceňovali svoje schopnosti a dodržiavali dopravné predpisy.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Pozrite si aj zábery z tragickej nehody.

FOTO z tragickej nehody v okrese Trenčín: Zomrel mladík (†19)
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie