Krimi

S autom a vyše 2 promile narazil do svahu: Nehoda v okrese Trenčín na FOTO

Dopravní policajti z Trenčína dokumentovali dopravnú nehodu, ktorá bola s ľahkým zranením, ale i so zisteným alkoholom u vodiča.

Ilustračný obrázok k článku S autom a vyše 2 promile narazil do svahu: Nehoda v okrese Trenčín na FOTO
4
Galéria

Dopravní policajti z Trenčína dokumentovali dopravnú nehodu na ceste medzi obcami Motešice a Neporadza (okres Trenčín). Informovalo o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne na svojej facebookovej stránke.

Ošetrenie v nemocnici

„56-ročný vodič Citröenu neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam a poveternostným podmienkam, zišiel s vozidlom vpravo mimo cestu a narazil do svahu. Vozidlo ostalo po náraze prevrátené na ľavý bok. Vodič utrpel po dopravnej nehode našťastie len ľahké zranenie a bol jednorázovo ošetrený v trenčianskej nemocnici,“ oznámila polícia.

Ako ďalej uviedli, dopravní policajti podrobili vodiča dychovej skúške s pozitívnym výsledkom merania, pričom vodič nafúkal 1,03 mg/l, čo predstavuje 2,15 promile alkoholu.

Čelí obvineniu

Vodič už čelí podľa polície obvineniu z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky. „Za tento skutok je trestná sadzba v zmysle zákona až jeden rok odňatia slobody. O tom, aký trest dostane rozhoduje súd,“ doplnili muži zákona.

Ďalšie zaujímavosti z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24 a Facebooku.

Pozrite si aj zábery z nehody.

OBRAZOM: Nehoda medzi obcami Motešice a Neporadza, vodič nafúkal
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie