Aktualizované Hokej

Tomu sa povie pech: Marko Daňo si poranil ruku

Hneď v prvom stretnutí po vynútenej prestávke po problémoch s koronavírusom prišla Dukla Trenčín o zraneného Marka Daňa.

Ilustračný obrázok k článku Tomu sa povie pech: Marko Daňo si poranil ruku
15
Zdroj: TASR/Radovan Stoklasa

Slovenský hokejista Marko Daňo si v stredajšom zápase Tipos extraligy medzi Duklou Trenčín a HK Poprad poranil ruku. Dvadsaťpäťročný útočník domácich odišiel z ľadu v prvej tretine. Agent Peter Neveriš informoval, že štvrtkové vyšetrenie určí rozsah zranenia a dĺžku absencie.

„Bol to smoliarsky moment. Pri našej presilovke sa mu v súboji zvrtlo zápästie. Škoda, podobných situácií je v zápase milión,“ povedal pre denník Šport tréner Dukly Ján Pardavý. Jeho zverenci síce vyhrali prvú tretinu 1:0, ale na konci stretnutia sa tešil Poprad z triumfu 6:3.

Daňo sa minulý týždeň dohodol s klubom NHL Winnipeg Jets na ročnej dvojcestnej zmluve v hodnote 700-tisíc dolárov. Sezónu začal v Trenčíne, v drese ktorého nazbieral tri body za dva góly a asistenciu.