Lenka Merava Hokej

Rona Cup 2010

Dnes sa začal 17. ročník medzinárodného hokejového turnaja Rona Cup 2010, ktorý zorganizovala Dukla Trenčín na zimnom štadióne.V rámci neho si každý častník A skupiny(HK Nitra, Hk 36 Skalica, DUKLA Trenčín)zahrá proti účastnikovi B skupiny (HC Ocelář

Prvé odohraté zápasy skončili HK Nitra:PSG Zlín so skóre 4:3 a v nájazdoch 3:1. Prvý gól dal Tomáš Chrenko za asistencie Henricha Ručkaya a Jaroslava Špeldu,druhý gól bol v podaní opäť Tomáša Chrenka tento raz mu, ale asistovali Henrich Ručkay a Samir Saliji, o tretí gól sa postaral Erik Čaládi spolu s Petrom Komgom a Matúšom Raisom. So súperovej stany prvý gól strelil Stanislav Balan, na druhý gól prihral Filipovi Čechovi Jiří Ondráček a pri treťom Zdeňkovi Okálovi asistovali Michael Janota a Petr Holík.

**Hk 36 Skalica: MsHk Žilina **so skóre 1:2 a v nájazdoch 1:2. Gól strelil Miroslav Zálešák za pomoci asistencie Marisa Jassa. Za MsHk Žilina prvý gól dal Václav Stupka za pomoci Michala Hreusa a druhý pretlačil za brankára Michal Kokavec spolu s Milanom Drevenákom a Michalom Hreusom.

DUKLA Trenčín: HC Oceláři Třinec so skóre 5:3, v nájazdoch 1:2. V prípade DUKLY Trenčín to bolo s gólmi etapovité. Najskôr sa chlapci ukázali v úvode a strelil gól Tomáš Klíma, ktorému prihrali Peter Kopecký a Jakub Gašparovič následne v druhej tretine sa dostal k vedeniu Andrej Kollár za pomoci Mareka Dubca a Jána Pardavého a následne sa do svojej útočnej pozície, ktorú aj úspešne využili dostali v posledných desiatich minútach, kedy padli až tri góle.O v poradí tretí sa postaral Andrej Kollár za asistencie Ľubomíra Sekeráša a Branislava Jánoša, štvrtý dal opäť Tomáš Klíma spolu s Dávidom Turoňom a posledný zavesil poza chrbát brankára opäť Andrej Kollár za asistovania Martina Fila. Zajtra odohrá zápasy HK Nitra: HC Oceláři Třinec, Hk 36 Skalica: PSG Zlín, DUKLA Trenčín:MsHk Žilina.